موسسه حقوقی ساحل آفتاب ( Euro Dream Consulting )

ویزای کار آرایشگری

موسسه حقوقی ساحل آفتاب

ویزای کار آرایشگری -موسسه حقوقی ساحل آفتاب

ویزای کار آرایشگری

اینطور تصور می شود که نیروی کار متخصص با تحصیلات عالیه شانس بالاتری برای مهاجرت و تجربه کار و زندگی خارجی دارند اما مشاغل عمومی مانند آرایشگری مردانه و زنانه نیز جزء تخصصهایی هستند که همیشه مورد نیاز می باشند.

آرایشگران نیز همانند سایر مشاغل هنگام اقدام جهت مهاجرت و اقامت در کشوری دیگر باید دارای شرایط عمومی همانند سابقه کار و تخصص باشند گرچه داشتن مدرک ضروری نمی باشد اما در دنیای رقابتی امروز می توانید همانند پلی برای جهش به بالای لیست کاری باشد. کافی است دوره های فنی لازم را در کنار یک آرایشگر ماهر به کارآموزی مشغول باشید.

علاوه بر گذراندن دوره های آموزشی آرایشگر متقاضی باید دارای تواناییهایی جهت برقراری ارتباط مؤثر با مشتری، زمانبندی مناسب، آشنایی با جزییات، یادگیری مستمر یا باصطلاح آپ تو دیت باشد.

شرایط و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت کاری آرایشگری

علاوه بر مدارک عمومی شامل پاسپورت معتبر، یک قطعه عکس 3*4، شناسنامه و کارت ملی، سند ازدواج در صورت تأهل و تکمیل فرم درخواست ویزا مدارک فنی حرفه ای و سایر دوره های آرایشگری گذرانده شده قابل ترجمه نیز باید همراه باشد.

داشتن مدرک شاید نقش اصلی نداشته باشد اما پروسه مهاجرت را تسهیل می کند. فراهم کردن مدارکی مبنی بر شرکت در دوره های آموزشی، شرکت در ورک شاپها و سمینارها و داشتن آلبوم نمونه کار در امر مهاجرت آرایشگری بسیار مؤثر است.

آرایشگری در کانادا

اخذ ویزای آرایشگری در کانادا بزرگترین شانس زندگی شماست. شاید در برخی موارد داشتن پیشنهاد کاری شرط لازم برای ورود به اکسپرس اینتری باشد اما به عنوان یک آرایشگر گزینه های دیگری نیز برای درخواست ویزا دارید.

گرچه جاب آفر سختیهای خودش را دارد اما گذراندن دوره در کالجهای کانادا در جذب شما بسیار مؤثر است. کد ملی یا NOC برای شغل آرایشگری در کانادا 6341 می باشد. چناچه مدیر یا صاحب یک آرایشگاه مردانه یا زنانه هستید می توانید از طریق ثبت شرکت در کانادا اقدام نمایید.

افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را از طریق آرایشگری دارند، با ورود به این کشور می توانند تحت عناوین شغلی از قبیل سلمانی یا کوتاهی مو، شاگرد آرایشگر، گرداننده یا مدیر سالن زیبایی، تکنسین کار با مواد و رنگ مو، براشینگ کار، متخصص مراقبت از مو، آرایشگر مو و شینیون کار و شاگرد او، متخصص مو و زیبایی مو، آرایشگر مردانه و متخصص کلاه گیس و بسیاری موارد دیگر.

ارزیابی مهارت های آرایشگران برای مهاجرت به کانادا

فرآیند تایید مهارت ها، تجربیات و سابقه کاری آرایشگران، ارزیابی مهارت نام دارد که با دو هدف انجام می شود، هدف اول اینکه با یک ارزیابی مثبت مهارت ها می توانید امتیازات لازم را هم در برنامه اکسپرس CRS و هم در برنامه مهاجرت متخصصان فدرال کسب نمایید و هدف دوم اینکه ارزیابی مثبت مهارت ها برای مهاجرت به کانادا، شانس شما را برای واجد شرایط بودن و دریافت مجوز و پروانه آرایشگری کانادا، دو برابر می کند، بنابراین داشتن مهارت های آرایشگری ارزیابی شده به این معنا است که شما از روز اول ورود به کانادا می توانید به عنوان یکی از آرایشگران کانادا در هر کدام از استان های این کشور مشغول به کار شوید.

چنانچه نمره معقول 67 را بدست آورید بدون جاب آفر و از طریق اکسپرس اینتری می توانید اقدام نمایید اما در صورت داشتن پیشنهاد کاری تا 600 امتیاز شانس شما افزایش می یابد. برای جاب آفر بهتر است روی شهرهای بزرگی همچون ونکوور و ویکتوریا، مونترال و کبک به ترتیب تمرکز کنید.

برای دریافت جاب آفر حداقل یک سابقه کار در ایران ارایه بیمه و تمکن مالی حداقل 50 هزار دلار کانادا اجباری است. و برای افزایش امتیاز و دریافت پیشنهاد شغلی نمره 6.5 آیلتس راه گشاست.

بازار کار آرایشگری در کانادا بسیار خوب است و درآمد بالایی را شامل می شود و حدود 31200 دلار در سال می باشد.

آرایشگری در هلند

پروسه مهاجرت و انجام کارهای مهاجرتی سخت و پیچیده است و کارفرما ممکن است از شما بخواهد یک الی دوماه برایش کار کنید. به طور میانگین دستمزد سالانه آرایشگران در کشور هلند 32760€ می باشد، دقت نمایید که شما باید 8% از حقوق خود را به عنوان مالیات پرداخت نمایید.

در رابطه با بازار کار آرایشگری می توان گفت که برای یافتن شغل متقاضیان می توانند به استودیو های فردی که به دلیل حضور آرایشگران حرفه ای شناخته شده می باشد مراجعه نمایید.

مهاجرت از طریق آرایشگری به استرالیا

افرادی که می خواهند از طریق حرفه ی آرایشگری به کشوری چون استرالیا مهاجرت کنند در جدول امتیاز بندی این کشور باید حداقل 60 امتیاز به دست آورند در حالی که  حداکثر امتیازی که می توان در این جدول کسب کرد 100 می باشد . در آمد آرایشگران در استرالیا با یک سال سابقه کار 21000 دلار در سال می باشد که با افزایش تجربه این در آمد روند صعودی دارد.

مهاجرت از طریق آرایشگری به ترکیه

یکی دیگر از کشور هایی که می توان از طریق آرایشگری به آن مهاجرت کرد کشور ترکیه می باشد . برای مهاجرت به ترکیه از این طریق باید از طرف یک کارفرما یا یک شرکت پیشنهاد کاری داشته باشید و یک قرار داد معتبر تنظیم کنید و آن را امضا کرده باشید . با داشتن این قرار داد می توان برای ویزای کاری ترکیه اقدام کرد . البته افراد می توانند به مدت 3 ماه بدون داشتن ویزا به ترکیه سفر کنند  و به دنبال شغل آرایشگری باشند .

در صورتی که افراد دارای مدرک آرایشگری و مهارت بالا در این حرفه باشند می توانند به راحتی در ترکیه به این حرفه مشغول شوند . البته در این کشور مهارت داشتن بسیار مهم تر از داشتن مدرک می باشد . برای اینکه بتوان از این طریق اقامت دائم ترکیه را به دست آورد نیاز است که به مدت 8 سال در این کشور زندگی و کار کرد

اخذ ویزا توریستی کانادا
اخذ ویزا توریستی کانادا
اخذ ویزای کاری کانادا
اخذ ویزای کاری کانادا
شرایط اخذ ویزای کار آلمان
شرایط اخذ ویزای کار آلمان
ویزای کار آرایشگری
ویزای کار آرایشگری
شرایط اخذ ویزای کاری انگلیس
شرایط اخذ ویزای کاری انگلیس
موسسه حقوقی ساحل آفتاب، شرایط اخذ ویزای کاری دبی برای ایرانیان
شرایط اخذ ویزای کاری دبی

موسسه حقوقی ساحل آفتاب

10 سال سابقه فعالیت - تضمینی

ویزا کار- تحصیلی - اقامت (اتحادیه اروپا و کانادا)

پرداخت هزینه ها پس از دریافت ویزا کار

تهران - میدان ونک - برج نگار - طبقه 17 واحد 11

ارسال رزومه: [email protected]

Latest News

20 دی 1398
20 دی 1398
تمامی حقوق این سایت متعلق به هلدینگ ساحل آفتاب می باشد - www.saheleaftab.com

Search