موسسه حقوقی ساحل آفتاب ( Euro Dream Consulting )

مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا

موسسه حقوقی ساحل آفتاب

مشاوره رایگان برای مهاجرت به کانادا،  موسسه حقوقی ساحل آفتاب

مشاوره رایگان برای مهاجرت به کانادا

ایجاد تغییر در زندگی همواره با نوعی ترس و شجاعت همراه بوده و کسانی که در این وادی قدم می گذارند در طول تاریخ قابل ستایش بوده اند. تصمیم به مهاجرت یکی از نقاط عطف زندگی شما است که اساساً بدون داشتن یک پشتیبان خوب و مشاور دانا قطعاً اگر به بن بست نخورد حتماً با دشواریهایی روبرو خواهد شد. ما در مؤسسه حقوقی ساحل آفتاب به شما این اطمینان را خواهیم داد که در صورت تماس با مشاوران مهاجرتی ما خود را به دستان توانمندی سپرده اید و بدون هیچگونه دغدغه و با اطمینان خاطر می توانید شاهد پروسه مهاجرتی خود باشید.

 مشاوران دلسوز ما در طول زمان حضور در مؤسسه با صبر و درایت به سوالات شما پاسخ خواهند داد و درهای جدیدی را به روی شما خواهند گشود تا با اطمینان تصمیم گرفته و در این راه سخت بدون هیج ترسی قدم بگذارید. مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا، مشاوره تحصیلی کانادا و مهاجرت کاری کانادا از جمله کارهای تخصصی این مؤسسه به شمار می آید.

برای مشاوره رایگان می توانید به طرق زیر اقدام نمایید

تکمیل فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا

با تکمیل فرم ارزیابی رایگان مهاجرت مشاوران ما را از شرایط خود آگاه نمایید. مشاوران مهاجرتی در اسرع وقت با شما تماس گرفته و بر اساس اطلاعات فرم ارزیابی رایگان مهاجرت کانادا و اطلاعات تکمیلی به شما توصیه های لازم را ارائه خواهند داد.

مشاوره رایگان تلفنی مهاجرت به کانادا

شما می توانید با شماره تلفنهای مؤسسه تماس گرفته و سوالات خود را از ما بپرسید. طول زمان این مشاوره 15 دقیقه خواهد بود که مشاوران طی این تماس با گرفتن اطلاعات اولیه شرایط شما را ارزیابی می نمایند و شما می توانید اطلاعات کلی متناسب با شرایط خود را بدست آورید. البته با توجه به زمان محدود توصیه می گردد حتماً حضوری تشریف بیاورید.

مشاوره آنلاین مهاجرت به کانادا

متقاضیان مشاوره مهاجرت از طریق واتس اپ یا اسکایپ می توانند از حضور مشاوران با بهره مند شوند. البته طول این مصاحبه یک ساعت خواهد بود و همراه هزینه می باشد. شما می توانید از این روش با وکیل مهاجرتی ما نیز در تماس بوده و از جزئیات کامل برنامه مهاجرتی خود بهره مند گردید.

برخی از مسائلی که در جلسات مشاوره اقامت کانادا بصورت آنلاین پرداخته می شود به شرح زیر می باشد:

  • بررسی شرایط متقاضی
  • معرفی راه های قانونی مهاجرتی کانادا با توجه به شرایط متقاضی
  • مقایسه مزایا ،معایب و هزینه های راه های پیش رو
  • پیشنهاد مناسب ترین گزینه با توجه به شرایط متقاضی
  • معرفی راه های کسب امتیاز و ایجاد شرایط مهاجرت و اقامت

مشاوره حضوری مهاجرت کانادا:

توصیه می گردد قبل از مراجعه به مرکز وقت مشاوره گرفته تا مدت انتظار کوتاه شود. در این روش شما با مشاور ما حدود یک ساعت مشاوره حضوری خواهید داشت و جزییات برنامه شما به طور کامل شرح داده خواهد شد که البته شامل پرداخت هزینه نیز می شود.

موسسه حقوقی ساحل آفتاب

10 سال سابقه فعالیت - تضمینی

ویزا کار- تحصیلی - اقامت (اتحادیه اروپا و کانادا)

پرداخت هزینه ها پس از دریافت ویزا کار

تهران - میدان ونک - برج نگار - طبقه 17 واحد 11

ارسال رزومه: [email protected]

Latest News

20 دی 1398
20 دی 1398
تمامی حقوق این سایت متعلق به هلدینگ ساحل آفتاب می باشد - www.saheleaftab.com

Search