موسسه حقوقی ساحل آفتاب ( Euro Dream Consulting )

شرایط ویزای کار آلمان

موسسه حقوقی ساحل آفتاب

شرایط اخذ  ویزای کار آلمان -موسسه حقوقی ساحل آفتاب

شرایط اخذ ویزای کار آلمان

در سال های اخیر آلمان که یکی از صنعتی ترین کشور های جهان بوده است، به دلیل کمبود نیروی کار ماهر اقدام به جذب نیروی کار خارجی کرده است. خصوصاً در سال 2020 این نیاز بیشتر شده است، از این رو قوانین ویزای کار آلمان 2020 آسان تر شده است. شرایط مهاجرت کاری به آلمان از طریق ویزای کار و ویزای جستجوی کار برای ایرانیان فراهم است و از طریق کار در آلمان امکان درخواست اقامت دائم وجود دارد. متقاضیانی که جهت کار وارد این کشور می شوند باید توجه داشته باشند که برای ورود به بازار کاری این کشور نیاز به دانستن زبان آلمانی دارند. بنابراین دو شرط داشتن تخصص و دانستن زبان وضعیت شما را جهت پذیرش کاری آلمان ارتقاء می دهد.معمولاً رشته های فنی مهندسی و تاسیسات و کامپیوتر و برق و آرایشگری و آشپزی شانس بیشتری برای کار دارد.

قوانین و شرایط اخذ ویزای کار در آلمان2020

در گذشته داشتن مدرک حداقل لیسانس برای ورود به بازار کار آلمان الزامی بود ولی سال 2020 شرایط بسیار ساده تر شده و با داشتن 2 سال سابقه فنی و حرفه ای یا مدرک کاردانی هم می توانید شانس خود را برای اخذ ویزای کاری آلمان امتحان کنید.

شرایط ویزای کار آلمان از طریق پیشنهاد کار- جاب آفر در آلمان

در این روش فرد متقاضی کار در آلمان از طریق یافتن کار فرما در آلمان و دریافت دعوت نامه کاری می تواند ویزای کاری آلمان را با مراجعه به سفرت آلمان دریافت نماید. در سال 2020 آگهی های شغلی در آلمان همانند سالهای گذشته نبوده و نیازی نیست شهروندان اروپایی در اولویت قرار بگیرند بنابراین یافتن و پذیرش کار در آلمان نسبت به سالهای قبل راحت تر شده است.

شرایط اخذ ویزای کار از طریق جستجوی کاری - جاب سیکر در آلمان

این نوع ویزا کوتاه مدت می باشد به این معنی که به فرد متقاضی یک ویزای شش ماهه داده می شود تا بتواند شغل مورد نظر خود را بیابد. ضمناً فرد متقاضی جاب سیکر آلمان باید دولت آلمان را مطمئن کند که توانایی پرداخت هزینه های زندگی در این شش ماه را دارد. در این ویزا فرد نمی تواند همراه داشته باشد. پس از انجام مصاحبات و گرفتن ویزای کار فرد می تواند افراد خانواده خود را نیز وارد نماید.

شرایط ویزای جستجوگر کار آلمان در سال 2020 عبارتند از

  • داشتن مدرک تحصیلی (مدرک دانشگاهی) حداقل لیسانس
  • سابقه کاری که بهتر است با بیمه همراه باشد اما بدون بیمه و با نامه ی کاری هم شدنی است
  • تاییدیه رشته تحصیلی و دانشگاه در لیست آنابین
  • تسلط کافی روی زبان آلمانی و یا در برخی رشته ها روی زبان انگلیسی (در سطح آیلتس 5.5)

معیار ارزیابی دانشگاه ها در آنابین در آلمان

اگر در برابر اسم دانشگاه شما +H بود یعنی دانشگاه شما مورد تایید سیستم آموزشی آلمان هست.

۲- اگر در برابر اسم دانشگاه -/+H بود یعنی شما باید مدارکتون رو به زاب جهت ارزیابی ارسال کنید.

۳- اگر روبروی دانشگاه -H بود متاسفانه دانشگاه شما از نظر آلمان مورد تایید نیست و مدرک شما مورد تایید نظام آموزشی آلمان نیست ولی همچنان شما میتونید مدرکتون رو برای ارزیابی به  موسسه حقوقی ساحل آفتاب ارسال کنید.

چند نکته در خصوص ارزیابی دانشگاه ها در آنابین در آلمان

- ممکن است اسم بعضی از دانشگاه ها تو لیست آنابین نباشد که انها هم برای ارزیابی باید مدارکشان رو به موسسه حقوقی ساحل آفتاب ارسال کنند.

۲- زمان جستجو کشور ایران رو انتخاب نمایید تا جستجو سریعتر و دقیقتر بشود

۳- دانشگاه آزاد اسلامی بدون در نظر گرفتن واحد آموزشی در لیست آنابین به صورت +H مورد تایید است. اگر شهر محل تحصیلتان رو پیدا نکردید از عنوان دانشگاه آزاد اسلامی می توانید استفاده کنید.

۴- اگر جلوی اسم دانشگاهتون +H داشت از همان صفحه پرینت بگیرید و تو مدارکتان جهت ارایه به سفارت قرار بدهید.

لینک سایت آنابین :

http://anabin.kmk.org/no_cache/filter/institutionen.html

دوره آوسبیلدونگ در آلمان

این دوره مانند دوره فنی حرفه ای می باشد که شما را برای ورود به بازار کار آماده می کند. طول این دوره ها بین 18 تا 24 ماه می باشد. و با توجه به نوع کالج پذیرش شده مدرک زبان آلمانی در سطح B1/B2 مورد نیاز است.

بلو کارت

از انجایی که آلمان بازار کار فوق العاده ای دارد و با توجه به اینکه چیزی حدود یک سال طول می کشد تا سفارت وقت مصاحبه ویزای کاری بدهد پیشنهاد می شود در سریع ترین زمان اقدام به اخذ نوبت نمایید که برای این کار پاسپورت کافی است. ویزای بلوکارت دو تا شرط دارد:

یک اینکه فردی که اقدام میکند حتما باید از قبل یک دعوتنامه کاری و اصطلاحا قرارداد کاری داشته باشد. و شرط دیگر اینکه میزان حقوق دریافتی فرد باید به حدی باشد که سفارت آلمان مشخص کرده است. این مبلغ برای رشته های مختلف و شهرهای مختلف آلمان مختلف است. اما به صورت میانگین این مبلغ حدود سالی 50000€ (یورو) و ماهیانه حدود 4000€ (یورو) حقوق دریافتی میباشد.

شرایط اخذ ویزای کار آلمان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در آلمان

متقاضیان مهاجرت کاری که شرایط اخذ ویزای کاری کشور آلمان را دارند، می توانند درخواست ویزا های کار داشته و از این طریق وارد این کشور شوند. متقاضی اصلی می تواند بعد از 4 سال کار در آلمان با ارائه مدارکی همچون اقامت قانونی در 4 سال اخیر و پرداخت مالیات درخواست اقامت دائم این کشور را داشته باشد. افرادی که با ویزا کاری در این کشور مشغول زندگی می باشند می توانند درخواست اخذ ویزای همراه برای اعضای خانواده داشته باشند .

مزایای ویزای کاری آلمان

  1. مسیری کم هزینه و کم ریسک با احتمال صدور ویزا بالای 70%
  2. امکان تبدیل این ویزا با اقامت دایم و بعد از ان دریافت پاسپورت آلمان
  3. امکان اخذ اقامت دائم همراهان با تحصیل رایگان فرزندان
  4. حق کار همراه به صورت فول تایم
  5. عدم اجبار روی داشتن مدرک زبان
ویزا توریستی کانادا - موسسه حقوقی ساحل آفتاب
ویزا توریستی کانادا
اخذ ویزای کاری کانادا
اخذ ویزای کاری کانادا
روش Express Entry کانادا در سال 2020
روش Express Entry کانادا در سال 2020

موسسه حقوقی ساحل آفتاب

10 سال سابقه فعالیت - تضمینی

ویزا کار- تحصیلی - اقامت (اتحادیه اروپا و کانادا)

پرداخت هزینه ها پس از دریافت ویزا کار

تهران - میدان ونک - برج نگار - طبقه 17 واحد 11

ارسال رزومه: [email protected]helaftab.ir

Latest News

20 دی 1398
20 دی 1398
تمامی حقوق این سایت متعلق به هلدینگ ساحل آفتاب می باشد - www.saheleaftab.com

Search