موسسه حقوقی ساحل آفتاب ( Euro Dream Consulting )

شرایط اخذ ویزای کار آلمان، موسسه حقوقی ساحل آفتاب

شرایط اخذ ویزای کار آلمان -موسسه حقوقی ساحل آفتاب

شرایط اخذ ویزای کار آلمان

آلمان با جمعیتی حدود 82 میلیون نفر یکی از پرجمعیت ترین کشورهای اروپاست. اما افزایش جمعیت پیر و اقتصاد پیشرفته و صنعت رو به رشد آلمان این کشور را تبدیل به یکی از مهاجرپذیرترین کشورها نموده است بطوریکه تخصصهای بسیاری می توانند در آن کشور وارد بازار کار شوند. اما اخذ ویزای کاری آلمان شرایطی دارد که در این مبحث به آن می پردازیم.

شرایط عمومی اقامت کاری در آلمان

گرچه زبان انگلیسی زبانی پذیرفته شده در میان کشورهاست اما دانستن زبان آلمانی جزء شروط پذیرش اقامت کاری و ورود به بازار کار در آلمان می باشد. البته ویزای کار تنها راه اقامت در آلمان نیست و شما با سرمایه گذاری و تحصیل نیز شانس دریافت اقامت این کشور را دارید.

قوانین و شرایط اخذ ویزای کار آلمان2020

در سال 2020 اخذ ویزای کاری آلمان بسیار ساده تر شده است بطوریکه برای گرفتن ویزای کاری آلمان نیازی به داشتن مدرک لیسانس نیست و شما با مدرک فوق دیپلم یا فنی حرفه ای نیز می توانید اقدام کنید. از شرایط اخذ ویزای کار آلمان درخواست از طریق جاب آفر، جاب سیکر و گذراندن دوره آوسبیلدونگ در آلمان است.

اخذ ویزای کار آلمان از طریق جاب آفر

با مراجعه به سایتهای کاریابی آلمان می توانید شغل یا شرکت مورد نظر خود را پیدا کرده و پیشنهاد کاری دهید توجه داشته باشید داشتن رزومه و سابقه کاری خوب و دانستن زبان آلمانی یا انگلیسی، مدرک تحصیلی و تخصص بالا در حرفه از عوامل مهمی است که به شما در یافتن کارفرما کمک می کند. در صورتی که سن شما بالای 45 سال است باید دستمزد شغل پیشنهادی حداقل 3685 یورو در ماه باشد.

شرایط اخذ ویزای کارآلمان از طریق جای سیکر

این ویزا به جویندگان کار اجازه 6 ماه اقامت در آلمان می دهد و در صورت پیدا کردن شغل مناسب می توانند ویزای خود را تمدید نمایند. برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان به حداقل 3 سال سابقه کار و مدرک زبان آلمانی B1 نیاز دارید. مدرک تحصیلی مورد نیاز برای این ویزا لیسانس، کاردانی یا مدرک 2 ساله تحصیلات تخصصی است.   و شرایط سنی 45 سال همانند جاب آفر است.

دوره اوسبیلدونگ

این همان دوره فنی حرفه ای است که بین 18 تا 24 ماه طول می کشد و شما را برای ورود به بازار کار آلمان اماده می کند. البته شرط سنی زیر 25 سال باید رعایت شود. با توجه به کالج پذیرفته شده نیاز به مدرک زبان آلمانی B1یا B2 می باشید

مدارک موردنیاز ویزای کار آلمان

پاسپورت معتبر

مدارک تحصیلی

سابقه کاری حداقل سه سال

ارائه مدرک فنی و حرفه ای و دوره های کوتاه مدت

حداقل مدرک B1

موسسه حقوقی ساحل آفتاب

10 سال سابقه فعالیت - تضمینی

ویزا کار- تحصیلی - اقامت (اتحادیه اروپا و کانادا)

پرداخت هزینه ها پس از دریافت ویزا کار

تهران - میدان ونک - برج نگار - طبقه 17 واحد 11

ارسال رزومه: [email protected]

Latest News

20 دی 1398
20 دی 1398
تمامی حقوق این سایت متعلق به هلدینگ ساحل آفتاب می باشد - www.saheleaftab.com

Search