موسسه حقوقی ساحل آفتاب ( Euro Dream Consulting )

اخذ ویزای کار اتحادیه اروپا و کانادا، بدون نیاز به مدرک زبان

اخذ ویزای کاری کانادا -موسسه حقوقی ساحل آفتاب

اخذ ویزای کار اتحادیه اروپا و کانادا، بدون نیاز به مدرک زبان

گاهی اوقات پیش می آید که شما تمام شرایط لازم برای مهاجرت را دارید اما دانش زبانی تنها مانع رسیدن شما به خواسته مورد نظرتان است یا به حد نمره مورد نظر نرسیده اید. در این مقاله به بررسی چندین راه می پردازیم که شما بدون داشتن مدرک زبان می توانید به مهاجرت امیدوار باشید.

مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان

 • داشتن خویشاوند نزدیک شامل همسر والدین و فرزندان
 • قانون آخرین بازمانده: چنانچه خواهر و برادر مقیم استرالیا دارید و همه خویشاوندان نزدیک شما در استرالیا اقامت دایم دارند در صورتیکه ثابت کنید تنها فرد باقیمانده از خانواده هستید می توانید برای مهاجرت اقدام نمایید. البته در صورت متاهل بودن همسر شما نیز باید همین شرایط را داشته باشد.
 • مهاجرت از طریق پناهندگی
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری: گرچه داشتن مدرک زبان امتیاز محسوب می شود.
 • مهاجرت از طریق تحصیل: به شرطیکه مقطع متقاضی مستلزم گذراندن پیش نیاز زبان در استرالیا باشد یا نمره کمی بخواهد.

اقامت اروپا بدون مدرک زبان

راههایی مانند خرید ملک، سرمایه گذاری، ثبت شرکت و خود اشتغالی و تحصیل زبان در دانشگاه را می توان برای اقامت در اروپا بدون مدرک زبان برشمرد. برخی کشورها مانند اتریش پذیرش دانشجو همراه با دوره های زبان دارند که نیازی نیست از قبل مدرک زبان بگیرید. هنگام جستجو با وکیل خود مشورت نمایید تا مطمئن شوید چه کشورهایی و در چه مقطع تحصیلی بدون مدرک زبان دانشجو می پذیرند. آموزش زبان در برخی کشورها نیز رایگان است وبدون صرف هزینه می توانید زبان آن کشور را یاد بگیرید مانند فرانسه، سوئد و لهستان.

مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان

 • تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان: اگرچه یکی از شرایط پذیرش در دانشگاه های این کشور ارائه مدرک زبان انگلیسی است، اما برخی از دانشگاه های این کشور دانشجویان را بدون ارائه مدرک زبان نیز پذیرش می­ نمایند. البته دانشجویان بایستی ابتدا دوره های زبان را قبل از ورود به رشته تحصیلی خود بگذرانند و پس از کسب مهارت لازم به تحصیل در کانادا بپردازند. دانشگاه های ساسکاچوان، بروک، کارلتونف وینیپگ، رجینا، مموریال و کنکوردیا از جمله دانشگاه هایی هستند که شرایط تحصیل بدون مدرک زبان را برای دانشجویان ایجاد نموده اند.
 • افرادی که در صدد اخذ ویزای کانادا بدون مدرک زبان هستند را به دو دسته تقسیم بندی می­ کنند. افرادی که دارای مدرک زبان هستند. اما از نمره­ مورد نظر را کسب ننموده اند و افرادی که از مدرک زبان برخوردار نمی­ باشند. افرادی که نمره مورد نظر را کسب ننموده اند، پس از طی کردن یک دوره­ تحصیلی زبان در کانادا برای پذیرش در دیگر برنامه های مهاجرتی این کشور می ­توانند اقدام نموده و اقامت دائم این کشور را اخذ نمایند. اما دسته دوم میباید ویزای کانادا را با هدف شرکت در دوره های زبان دریافت نمایند.
 • تحصیل در مدارس برای دانش آموزان
 • روش سرمایه گذاری
 • روش استارت آپ ویزا: نمره زبان بسیار پایینی لازم دارد.
 • مهاجرت به کانادا بدون آیلتس از طریق PEQ
 • مهاجرت به کانادا از طریق ویزای مالتیپل 5 ساله

موسسه حقوقی ساحل آفتاب

10 سال سابقه فعالیت - تضمینی

ویزا کار- تحصیلی - اقامت (اتحادیه اروپا و کانادا)

پرداخت هزینه ها پس از دریافت ویزا کار

تهران - میدان ونک - برج نگار - طبقه 17 واحد 11

ارسال رزومه: [email protected]

Latest News

20 دی 1398
20 دی 1398
تمامی حقوق این سایت متعلق به هلدینگ ساحل آفتاب می باشد - www.saheleaftab.com

Search