موسسه حقوقی ساحل آفتاب ( Euro Dream Consulting )

شرایط اخذ ویزای کاری دبی

موسسه حقوقی ساحل آفتاب، شرایط اخذ ویزای کاری دبی برای ایرانیان

شرایط اخذ ویزای کاری دبی برای ایرانیان

دبی یکی از مقاصد گردشگری و کار برای ایرانیان است. به دو دلیل دبی را می توان مقصدی مناسب برای کار در نظر گرفت یکی به دلیل نزدیکی به کشور ما که رفت و آمد را برای فرد راحت تر می کند و دوم و مهمتر ایتکه اقتصادی رو به پیشرفت دارد که همین امر گزینه های کاری زیادی را از سرمایه گذاری و تجارت گرفته تا کارگری برای فرد متقاضی باز می گذارد.

البته حائز اهمیت است که امارات مهاجر پذیر نیست و گرفتن اقامت با دشواریهایی روبرو است. کشور امارات از جمله کشورهایی محسوب می شود که شرایط کسب اقامت و یا تابعیت را بسیار دشوار ساخته است و افرادی که جهت کار در امارات اقدام می کنند در ابتدا اقامت های کوتاه مدت و موقتی دریافت می کنند که مدت آنها بستگی به زمان قرارداد آنها دارد.

اخذ ویزای کار در دبی برای ایرانیان

ایرانیانی که قصد کار در دبی دارند باید درنظر داشته باشند قبل از ورود باید پیشنهاد کاری داشته باشید. با مراجعه به سایتهای کاریابی دبی می توانید شغل مورد نظر خود را جستجو نمایید و پس از مطالعه شرایط کاری مانند حقوق دریافتی و تناسب آن با تخصص و مهارت های شما می توانید در خواست دهید. در عین حال بدلیل ارجحیت ساکنان امارات در تصاحب شغلی و سپس افراد خارجی باید رزومه بسیار قوی داشته باشید تا پذیرفته شوید. چنانچه متقاضی کار در دبی پیشنهاد کاری داشته باشد می تواند برای گرفتن گذرنامه و ویزای کاری که مدت آن سه ماه است اقدام نماید قبل از سفر به دبی تمام کارهای ویزا و گذرنامه را توسط کارفرما انجام می شود. به این نکته هم توجه داشته باشید که ویزای کار در دبی انواع مختلفی دارد که بر اساس نوع و مدت زمان کار در دبی مشخص می شود.

مراحل اخذ ویزای کاری دبی

اولین قدم برای اخذ ویزای کاری دبی و اجازه کار، گرفتن موافقت نامه از وزارت کار دبی می باشد. این موافقت نامه از آن جهت است که دولت دبی بررسی کند که آیا یک شخصی که اقامت دبی را دارد و بی کار است، صلاحیت به عهده گرفتن شغل مورد نظر شما را دارد یا خیر.

 پس از گرفتن این موافقت نامه، به شما ویزایی داده خواهد شد مبنی بر اجازه ورود به دبی که ۲ ماه هم اعتبار دارد و به متقاضی این اجازه را می دهد که به مدت ۳۰ روز و حداکثر دو دفعه می تواند در دبی بماند.

 پس از ورود شما به دبی، کارفرمای شما برای کارت کار (LABOR CAR) شما اقدام می کند. این کارت ۲ سال اعتبار دارد. توجه داشته باشید که شما تنها ۶۰ روز برای گرفتن ویزای کاری دبی فرصت دارید، بنابراین سعی کنید مدارک تان را در کمترین زمان ممکن کامل کنید.

 مرحله بعدی در گرفتن ویزای کاری دبی گرفتن شناسه یا ID  اماراتی شماست. که برای گرفتن آن به پاسپورت و همان موافقت نامه ای که در مورد یک ذکر شد، نیاز است.

 برای ویزای کاری دبی به تست های پزشکی هم نیاز است. باید به بیمارستان های دولتی دبی بروید و آزمایش های مربوطه را انجام بدهید.

 پس از انجام تمام این مراحل و با در دست داشتن مدارک کامل، باید به (DNDR) اداره اقامت و مهاجرین بروید. در اینجا مهر ویزای کاری دبی بر پاسپورت شما خواهد خورد.

ویزای کار و همراهان

در صورتیکه ازدواج کرده باشید و فرزند زیر 18 سال داشته باشید می توانید به همراه آنها وارد دبی شوید. اما همراهان شما حق کار ندارند.

ویزای کار و نحوه کاریابی در امارات

پیدا کردن شغل مناسب از راه دور کار راحتی نیست بنابراین به شما توصیه می کنم با ویزای توریستی وارد دبی شده و سپس دنبال کار و قرارداد کاری باشید. در صورت پیدا کردن شغل مناسب باید به کشور بازگشته و ویزای توریستی خود را به ویزای کاری تغییر دهید. هنگام دریافت دعوتنامه شغلی باید مواردی همچون اطلاعات کارفرما، اطلاعات کارجو مدت اقامت و قرارداد کاری و اطلاعات شغلی نظیر نوع کار و حقوق ذکر شود.

اخذ ویزا توریستی کانادا
اخذ ویزا توریستی کانادا
اخذ ویزای کاری کانادا
اخذ ویزای کاری کانادا
شرایط اخذ ویزای کار آلمان
شرایط اخذ ویزای کار آلمان
ویزای کار آرایشگری
ویزای کار آرایشگری
شرایط اخذ ویزای کاری انگلیس
شرایط اخذ ویزای کاری انگلیس
موسسه حقوقی ساحل آفتاب، شرایط اخذ ویزای کاری دبی برای ایرانیان
شرایط اخذ ویزای کاری دبی

موسسه حقوقی ساحل آفتاب

10 سال سابقه فعالیت - تضمینی

ویزا کار- تحصیلی - اقامت (اتحادیه اروپا و کانادا)

پرداخت هزینه ها پس از دریافت ویزا کار

تهران - میدان ونک - برج نگار - طبقه 17 واحد 11

ارسال رزومه: [email protected]

Latest News

20 دی 1398
20 دی 1398
تمامی حقوق این سایت متعلق به هلدینگ ساحل آفتاب می باشد - www.saheleaftab.com

Search